תוכנת ניהול ומעקב - מסמכים מבוקרים בקרת מסמכים QMSIL
דף הבית הסבר ותכונות ISO9001 הורדות שאלות ותשובות צילומי מסך צרו קשר

בקרת מסמכים QMSIL - שאלות ותשובות

האם ניתן לשנות את עיצוב המסמכים ש-'בקרת מסמכים QMSIL' מפיקה, כך שיתאימו לעסק שלי (נייר מכתבים למשל)?
כן. ניתן להשתמש בקובץ גרפי הכולל את הלוגו של העסק שלך ופרטים נוספים, כך שיופיעו במסמכים המודפסים, וכן ניתן לבחור מתוך מספר פורמטים קיימים את זה שהכי מתאים לעסק שלך.

האם ניתן להוסיף ל-'בקרת מסמכים QMSIL' מסמכים ודו"חות חדשים להדפסה?
בהחלט. מפעם לפעם, כשאנו משחררים גירסא חדשה, אנו מוסיפים מסמכים ודו"חות חדשים. יחד אם זאת, אם ברצונך להוסיף מסמכים ודו"חות ספציפיים לעסק שלך, ניתן לעשות זאת באופן עצמאי: כל שדרוש הוא ידע בבניית דו"חות ב-Access, או במחולל דו"חות נפרד (כגון Crystal Reports).

האם ניתן לעשות שימוש במידע הנאגר בתוכנה גם בתוכנות אחרות (לדוגמה, תוכנות לעיבוד סטטיסטי, תוכנה להפקת דו"חות, ואפילו Excel)?
תוכנה זו פותחה תוך שימוש בארכיטקטורה פתוחה וסטנדרטית של בסיסי-נתונים, המאפשרת החלפת מידע עם יישומים אחרים הקיימים באירגון. הגישה למידע יכולה להתבצע ע"י כל פלטפורמה של SQL ובמימשק ODBC.
נוהל בקרת תיעוד צריך לכלול את מטרות הנוהל, הגדרות הנוהל, פירוט השיטה למבנה התיעוד, אופן הכנת התיעוד המבוקר, תפוצת התיעוד, ושיטת עידכון מסמכים.
מידע טכני כללי

תוכנת 'בקרת מסמכים QMSIL' המנהלת את נושא המסמכים המבוקרים, היסטוריית הגירסאות וההפצה, פותחה כדי לעבוד תחת מערכת הפעלה של Windows על מחשבי PC ברזולוציית מסך של 1024*768.

התוכנה מורכבת ממספר קבצים ובהם שני קבצים עיקריים: האחד הוא מימשק המשתמש והשני הוא קובץ הנתונים. שני הקבצים מקושרים ביניהם, כך שמימשק המשתמש מציג ומעדכן את המידע הקיים בקובץ הנתונים.

כאשר יוצאת גירסת עידכון לתוכנת 'בקרת מסמכים QMSIL', בדרך-כלל כל שצריך לעשות הוא להעתיק את קובץ המימשק החדש על-גבי הקובץ הקיים ולהתחיל לעבוד כרגיל; לעיתים, כאשר קיים עידכון גדול ומקיף, יש צורך לבצע שינויים גם בקובץ הנתונים.

מכיוון שכל המידע מאוחסן בקובץ הנתונים, כדי לגבות את המערכת יש צורך להעתיק רק קובץ זה למקום בטוח, כחלק מפעולת הגיבוי הכוללת של המחשב.


דרישות מינימום

בכדי שתוכנת 'בקרת מסמכים QMSIL' תתפקד כפי שתוכננה, יש להריצה על מחשב בעל מיפרט זהה, או גבוה יותר מהמפורט להלן:
  • מעבד פנטיום 4 בעל מהירות של 2GHz
  • זיכרון 1GB RAM עבור XP, או 2GB עבור Vista
  • מערכת הפעלה Windows XP/Vista בלבד
  • כרטיס מסך בעל רזולוציה 1024*768 פיקסלים
  • מקום פנוי בדיסק הקשיח: 1GB (עבור התוכנה)

בקרת מסמכים QMSIL : תוכנת ניהול ומעקב - מסמכים מבוקרים

כל הזכויות שמורות ליאיר ויסמן פיתוח תוכנה