תוכנת ניהול ומעקב - הדרכות והסמכות הדרכות והסמכות QMSIL
דף הבית הסבר ותכונות ISO9001 הורדות שאלות ותשובות צילומי מסך צרו קשר

הדרכות והסמכות QMSIL - שאלות ותשובות

האם ניתן לשנות את עיצוב המסמכים ש-'הדרכות והסמכות QMSIL' מפיקה, כך שיתאימו לעסק שלי (נייר מכתבים למשל)?
כן. ניתן להשתמש בקובץ גרפי הכולל את הלוגו של העסק שלך ופרטים נוספים, כך שיופיעו במסמכים המודפסים, וכן ניתן לבחור מתוך מספר פורמטים קיימים את זה שהכי מתאים לעסק שלך.

האם ניתן להוסיף ל-'הדרכות והסמכות QMSIL' מסמכים ודו"חות חדשים להדפסה?
בהחלט. מפעם לפעם, כשאנו משחררים גירסא חדשה, אנו מוסיפים מסמכים ודו"חות חדשים. יחד אם זאת, אם ברצונך להוסיף מסמכים ודו"חות ספציפיים לעסק שלך, ניתן לעשות זאת באופן עצמאי: כל שדרוש הוא ידע בבניית דו"חות ב-Access, או במחולל דו"חות נפרד (כגון Crystal Reports).

האם ניתן לעשות שימוש במידע הנאגר בתוכנה גם בתוכנות אחרות (לדוגמה, תוכנות לעיבוד סטטיסטי, תוכנה להפקת דו"חות, ואפילו Excel)?
תוכנה זו פותחה תוך שימוש בארכיטקטורה פתוחה וסטנדרטית של בסיסי-נתונים, המאפשרת החלפת מידע עם יישומים אחרים הקיימים באירגון. הגישה למידע יכולה להתבצע ע"י כל פלטפורמה של SQL ובמימשק ODBC.
לאחר הגדרת נוהל פנימי בנושא הדרכות והסמכות עובדים, או החלטה להסתמך על נוהל חיצוני או תקן קיים בנושא ההדרכות וההסמכות, יש לוודא את קיום וביצוע הסעיפים כפי שמופיעים במסמך. תוכנה לניהול, יישום ומעקב הדרכות והסמכות לעובדים, מהווה פיתרון כולל ויעיל למשימה זאת.
מידע טכני כללי

תוכנת 'הדרכות והסמכות QMSIL' המנהלת את נושא ההדרכות וההסמכות, פותחה כדי לעבוד תחת מערכת הפעלה של Windows על מחשבי PC ברזולוציית מסך של 1024*768.

התוכנה מורכבת ממספר קבצים ובהם שני קבצים עיקריים: האחד הוא מימשק המשתמש והשני הוא קובץ הנתונים. שני הקבצים מקושרים ביניהם, כך שמימשק המשתמש מציג ומעדכן את המידע הקיים בקובץ הנתונים.

כאשר יוצאת גירסת עידכון לתוכנת 'הדרכות והסמכות QMSIL', בדרך-כלל כל שצריך לעשות הוא להעתיק את קובץ המימשק החדש על-גבי הקובץ הקיים ולהתחיל לעבוד כרגיל; לעיתים, כאשר קיים עידכון גדול ומקיף, יש צורך לבצע שינויים גם בקובץ הנתונים.

מכיוון שכל המידע מאוחסן בקובץ הנתונים, כדי לגבות את המערכת יש צורך להעתיק רק קובץ זה למקום בטוח, כחלק מפעולת הגיבוי הכוללת של המחשב.


דרישות מינימום

בכדי שתוכנת 'הדרכות והסמכות QMSIL' תתפקד כפי שתוכננה, יש להריצה על מחשב בעל מיפרט זהה, או גבוה יותר מהמפורט להלן:
  • מעבד פנטיום 4 בעל מהירות של 2GHz
  • זיכרון 1GB RAM עבור XP, או 2GB עבור Vista
  • מערכת הפעלה Windows XP בלבד
  • כרטיס מסך בעל רזולוציה 1024*768 פיקסלים
  • מקום פנוי בדיסק הקשיח: 1GB (עבור התוכנה)

הדרכות והסמכות QMSIL : תוכנת ניהול ומעקב - הדרכות והסמכות

כל הזכויות שמורות ליאיר ויסמן פיתוח תוכנה